هسته فناور ماهورا همراه با کادری مجرب متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان فعال و خلاق رشته های مختلف دانشگاهی

به ماهورا خوش آمدید | تلفن تماس : 01333691094  | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

مسابقه طراحی بازی رومیزی برد-برد

  /  مسابقه طراحی بازی رومیزی برد-برد

مهندس پریا مسکن

بنیامین ثابت

مدرسین و تیم تولید کننده محتوا کارگاه های خلاقیت و بازی سازی

مهندس نسترن موسوی

مهتاب شاملی

مسابقه طراحی بازی رومیزی برد-برد

انجمن علمی صنایع شیمیایی دانشگاه گیلان و تیم ماهورا با پشتیبانی و حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان و مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه گیلان در راستای افزایش خلاقیت و مهارت در بین دانش آموزان مقاطع مختلف مدارس استان گیلان و برای شکوفایی خلاقیت و تزریق استعدادهای جوان به صنعت بازی سازی کشور، رقابت خلاقیت برد- برد را برگزار می کند.
رقابت خلاقیت برد- برد به دو بخش آموزش و مسابقه تقسیم می شود. تیم تولیدکننده محتوا شامل مدرسین مدارس، فعالان اجتماعی و روانشناس حوزه کودکان با برنامه ریزی و برآورد نیازهای متناسب با دانش آموزان، درسنامه¬ای با عنوان¬ «راه های شناخت و افزایش خلاقیت» و همچنین «آموزش مقدماتی طراحی بازی رو میزی» ارائه رده است. پس از آموزش نوجوانان، مسابقه خلاقیت برد-برد در آذر ماه 1398 برگزار می شود. ایده های خلاقانه دانش آموزان به صورت طراحی یک بازی رومیزی دریافت شده و ارزیابی خواهد شد. به سه بازی برتر در این مسابقه در دانشگاه گیلان، جایزه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

اهداف رویداد

1- برگزاری کارگاه آشنایی با خلاقیت و آموزش راه کارهای افزایش خلاقیت
2- شناسایی و پرورش استعدادها در زمینه بازی سازی
3- آشنایی مقدماتی دانش آموزان با صنعت بازی سازی رومیزی
4- برقراری ارتباط و تعامل نزدیک دانشگاه با بستر جامعه با هدف ارزیابی هدفمند فرهنگ سازی و آموزش
5- استفاده از بازی برای ارتقا و یا بهبود تربیتی و یا آموزشی
6- تعامل مستقیم کودکان و نوجوانان برای شرکت در فعالیت های اجتماعی
7- آشنایی کودکان و نوجوانان با بستر دانشگاه
8 افزایش مهارت و تمرین کار گروهی کودکان و نوجوانان، قبل از حضور آن ها در بستر دانشگاه و جامعه

معرفی تیم تولید محتوا و کمیته اجرایی

آقای بنیامین کلاچاهی ثابت: مسئول مسابقه طراحی بازی رومیزی برد برد، کارشناس ارشد رشته شیمی فیزیک دانشگاه گیلان، دبیر شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه گیلان به مدت یک سال، دبیرکل انجمن های علمی دانشکده علوم پایه به مدت 3 سال، پژوهشگر و مدرس پژوهشی شیمی مدرسه تیزهوشان پسران، طراح بازی صفحه ای مکانیسم آزمایشگاه شیمی

 

خانم مهتاب شاملی: کارشناس روانشناسی عمومی از دانشگاه گیلان،دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روانشناسی کودکان با نیازهای ویژه، مشاور مدرسه ابتدایی هوش پرور و تجربه همکاری بعنوان مشاور با موسسه نابینایان دلباران لنگرود، مدرس کارگاه پرورش خلاقیت دوره ابتدایی،برگزارکننده کارگاه ذهن برتر برای گروه سنی بزرگسال در کانون پرورش فکری، سابقه قصه گویی و نویسندگی و نمایش نامه نویسی در سال های 90 تا 94 در کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان، مربی و طراح کارگاه های پرورش هوش و خلاقیت در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز لنگرود از 96 تاکنون، کسب مقام تسهیلگر برگزیده ی استان در جام باشگاه های کتابخوانی سال97

 

مهندس پریا مسکن: مسئول هسته فناور ماهورا، برگزارکننده رویدادهای علمی- فرهنگی، ایده پرداز و مسئول دبیرخانه و روابط عمومی مسابقه طراحی بازی رومیزی برد برد، مدرس کارگاه آشنایی مقدماتی با بازی سازی رومیزی

 

مهندس انسیه سادات زحمتکار: عضو اصلی هسته فناور ماهورا، دبیر اجرایی مسابقه طراحی بازی رومیزی برد برد، عضو اتاق فکر و ایده پردازی مسابقه طراحی بازی رومیزی برد برد

مهندس محمدجواد سلیمانی: مدیر سایت و فضای مجازی رویداد، پشتیبان فنی، عضو هسته فناور ماهورا

مهندس مینا نعمت طلب: طراح و فتوشاپیست، عضو هسته فناور ماهورا

نسترن موسوی: همکار تولید محتوا و مترجم، عضو همکار مسابقه طراحی بازی رومیزی برد برد

چرا کارگاه های خلاقیت؟

تابه حال به سرعت پیشرفت اطلاعات و تکنولوژی فکر کرده اید؟ به سرعت ارتقاء توانمندی های فردی چطور؟ عصر حاضر، عصر مهارت ها و توانمندی هاست. کسب مهارت و شکوفایی استعداد ها، ایده پردازی ها و پرورش ذهن مولّد، لزوم توجه به آموزش و منابع اطلاعاتی غنی را بیش از پیش به ما خاطرنشان می کنند.
در این بین، اهمیت انتخاب مسیر آموزشی درست و در پی آن، به چالش کشیدن آموخته ها و ترکیب آن با عنصری به نام خلاقیت فردی، می تواند مقدمه ای برای پیشرفت های چشمگیر آینده باشد. تیم ماهورا، با در نظر داشتن این مهم و طراحی کارگاه های آموزشی کاربردی و مهارت افزایی، بر آن است که با ایجاد فرصت وفضای جدید و نوآورانه، گامی کوچک در ارتقاء سطح فکری و آموزشی کودکان و نوجوانان توانمند برداشته و آن ها را در مسیر شکوفایی علم، خلاقیت و تولید یاری نماید.
به امید ساختن آینده ای بهتر

نحوه ثبت نام در کارگاه آموزشی تقویت خلاقیت و ساخت بازی رومیزی

قراره یه کارگاه آموزشی و مهارت افزایی برگزار کنیم. یه کارگاه که هم نوجوونا رو با مفهوم و کاربرد خلاقیت در زندگی آشنا کنه و هم به اون ها آموزش بده چطور می تونن با خلاقیت یه بازی رومیزی بسازن. قراره در یه فضای خلاقانه دید جدیدی نسبت به محیط اطرافمون داشته باشیم. هزینه این کارگاه برای هر نفر 25 هزار تومنه. یه کارگاه 2 ساعته که قراره اواسط آبان ماه امسال برگزار بشه. بعد از این کارگاه به نوجوونا کمک میکنیم که به صورت گروهی یا فردی بازی رومیزی خلاقانه طراحی کنن و بسازن و در مسابقه برد برد شرکت کنن. در نهایت به سه بازی برگزیده این مسابقه در دانشگاه گیلان به رسم یادبود هدیه ای داده میشه.
اگر دوست دارید در یه چالش خلاقانه شرکت کنید و با دنیای متفاوتی از خلاقیت و سرگرمی آشنا بشید در کارگاه تقویت خلاقیت و ساخت بازی رومیزی شرکت کنید.

مسیر ثبت نام و واریز وجه……

فرم ارسال آثار


  • لطفا از شماره تلفن معتبر استفاده کنید
  • ابتدا فرم بالا را پر کنید و سپس با توجه به نمونه بازی خود اقدام به پرداخت وجه کنید
  • دقت کنید پرداخت وجه به منزله ثبت نام نهایی شما می باشد
  • عکس های گرفته شده از اطلاعات بازی را در یک فایل zip یا rar فشرده سازی و سپس ارسال کنید
  • حداکثر حجم مجاز فایل 30 مگابایت می باشد
  • در صورت بروز مشکل در ثبت نام و ارسال آنلاین، ثبت نام خود را  از طریق تلگرام (@maahoora_sup) انجام دهید

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور